درباره ما

بسمه تعالی

همزمان با گسترش شبکه‌های مجازی و اهمیت بسیار زیاد آن، کانال تلگرامی «بجنورد زیبا» با هدف اطلاع‌رسانی دقیق به دور از جانبداری سیاسی و همچنین گسترش فرهنگ غنی خراسان‌شمالی در تاریخ ۹ آذرماه ۹۴ تاسیس گردید.

این کانال در مدت زمان کوتاهی، به لطف خداوند متعال و با همراهی مردم و مسئولان و در سایه اطلاع‌رسانی‌های دقیق منتشر شده توانست تعداد قابل توجهی مخاطب از اقصی نقاط مختلف استان به خصوص شهرستان بجنورد (همچنین تعدادی مخاطب از خارج از کشور) جذب نماید به‌طوری که اکنون به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین کانال تلگرام و شبکه مجازی در سطح استان خراسان‌شمالی (با بیش از ۵۰ هزار عضو) لقب گرفته است.

شبکه مردمی و کانال «بجنورد زیبا» در تمام مدت زمان فعالیت خود متعلق به اقشار و قومیت های مختلف خراسان شمالی از جمله : تُرک، کُرد، تات، فارس و.. بوده و همیشه و در همه حال تمام توان خود برای گسترش فرهنگ و هنر این خطه سرسبز به کار گرفته است.

از جمله افتخارات کانال بجنورد زیبا عبارت است از :

  • شرکت در نخستین نمایشگاه مطبوعات خراسان شمالی (مردادماه ۹۶)
  • دریافت لوح تقدیر از فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی سردار مظاهری
  • دریافت لوح تقدیر از مدیریت بحران استان خراسان شمالی و معاون عمرانی استاندار به عنوان بحران یار برتر
  • دریافت لوح تقدیر از معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی
  • و…

در شهریور ماه ۱۳۹۶ وبسایت رسمی بجنورد زیبا برای گسترش فعالیت‌ها و پوشش کلیه اخبار استان به آدرس Bojnordziba.com افتتاح گردید.
امیدواریم همچون گذشته در پرتوی لطف حضرت حق و همراهی مردم و مسئولان، با توان بیشتر و به‌روزتر از همیشه در خدمت تمام مخاطبین و همراهان گرامی باشیم.

تیم مجموعه‌ی «بجنورد زیبا»
محمد شکاری و جواد نادری