ریاست دانشکده بهداشت بجنورد:

پرفسور سمیعی ویزیت بیمار یا جراحی در استان خراسان نخواهند داشت

با توجه به پیام های بسیار زیاد مخاطبین بجنورد زیبا درباره سفر پروفسور سمیعی به استان خراسان‌شمالی، مصاحبه ای با دکتر حکاک ریاست دانشکده بهداشت بجنورد انجام دادیم و درباره برنامه حضور برترین جراح مغز و اعصاب دنیا در بجنورد سوالاتی را پرسیدیم:

پرفسور سمیعی در بجنورد

ریاست دانشکده بهداشت بجنورد در گفت‌و‌گو اختصاصی با بجنورد زیبا درباره برنامه سفر پروفسور سمیعی به بجنورد، گفت: پرفسور سمیعی صبح شنبه 11 شهریور با ورود به مرکز استان بازدیدی از بیمارستان جدید التاسیس امام حسن (ع)  خواهند داشت. سپس ایشان در نشست مدیران اجرایی استان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها شرکت نموده و به احتمال زیاد یادبود شهروند افتخاری بجنورد در همین جلسه به پروفسور سمیعی اهدا خواهد شد.

وی افزود: برنامه بعدی حدودا ساعت 16 همان روز، رونمایی از تندیس این دانشمند بزرگ در بش‌قارداش خواهد بود. برنامه بعدی ایشان هم شرکت در همایش بزرگ دانشجویان، نخبگان و دانش آموزان نخبه استان است. این برنامه ابتدا قرار بود در سالن هتل داریوش برگزار گردد که مکان برگزاری به سالن دانشگاه آزاد بجنورد تغییر پیدا کرد است.

دکتر حکاک اظهار داشت: بر خلاف اعلام بعضی رسانه ها مبنی بر انجام  تعدادی جراحی خاص توسط پروفسور سمیعی در بجنورد، ایشان به هیچ عنوان ویزیت بیمار یا هر نوع جراحی در استان خراسان شمالی نخواهند داشت.

ریاست دانشکده بهداشت بجنورد همچنین شرکت در برنامه زنده تلویزیونی شبکه اترک خراسان شمالی را برنامه بعدی پروفسور سمیعی اعلام کرد و بیان داشت: حضور در مراسم بزرگداشت روز پزشک آخرین برنامه ایشان در خراسان شمالی خواهد بود.
دکتر حکاک در پایان خاطرنشان کرد: پیگیر حضور پروفسور سمیعی در روز یکشنبه 12 شهریور هم در خراسان شمالی هستیم و مذاکراتی انجام شده اما هنوز برنامه ایشان در روز دوم قطعی نیست و با توجه به فشردگی برنامه این دانشمند بزرگ نمیتوان روی ماندن ایشان حسابی باز کرد.

پروفسور «مجید سمیعی» برترین جراح مغز جهان، شنبه 11شهريور ماه 1396 برای اولین بار در خراسان شمالی و بجنورد حضور پیدا میکنند.

۲ دیدگاه

  1. توضیحات کامل و عالی بود.باتشکر فراوان از جناب آقای دکتر محدث حکاک

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری علامت گذاری شده اند *