کشف 62 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان گرمه

فرمانده انتظامی استان خراسان‌شمالی از کشف 62 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری 2 سوداگر مرگ در این رابطه خبر داد.

 

شهرستان گرمه

به گزارش بجنورد زیبا، سردار “علیرضا مظاهری” با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه یک کامیون حامل مقدار قابل توجهی مواد مخدر از نوع تریاک در محور سمنان – گرمه در حال تردد می‌باشد، بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری اکیپی از ماموران انتظامی شهرستان گرمه موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: ماموران با حضور در محور اعلامی و ایجاد چند تور ایست و بازرسی موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه خودروی مورد نظر را شناسایی و توقیف کنند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه در بازرسی از این کامیون مقدار 62 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد، بیان‌داشت: در این رابطه 2 سوداگر مرگ دستگیر که بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار علیرضا مظاهری در پایان با اشاره به اینکه ناجا اجازه جولان را به قاچاقچیان و سوداگران مرگ نمی‌دهد، از شهروندان خواست تا در صورت دریافت این گونه اخبار سریعا مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری علامت گذاری شده اند *