هفت کشته و مجروح در تصادفات ساعتی پیش خراسان شمالی

فرمانده پلیس‌راه استان خراسان شمالی از کشته و زخمی شدن هفت نفر در دو تصادف جداگانه ساعتی قبل در بجنورد خبر داد.

سرهنگ علیرضا حسین زاده

به گزارش‌ بجنوردزیبا سرهنگ علیرضا حسین زاده، گفت: ساعتی پيش در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبني بر يک مورد تصادف در محور فرعی بجنورد به سنخواست، بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس‌راه جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی در خصوص تصادف یک دستگاه خودروی پراید و دنا، افزود: مامورین بعد از حضور در محل حادثه اعلام داشتند در این سانحه متاسفانه دو سرنشین پراید، یک کودک ۲ ساله و یک خانم ۳۰ ساله به علت جراحات وارده در دم فوت کرد.

این مقام انتظامی بیان داشت: برابر اعلام کارشناس پليس‌راه، علت اين حادثه تجاوز به چپ از سوی راننده خودروی دنا بوده است.

سرهنگ حسین زاده همچنین از تصادفی دیگر در کیلومتر ۵ جاده بجنورد به آشخانه خبر داد و گفت: در این سانحه هم متاسفانه سرنشین پراید بعد از انتقال به بیمارستان به علت جراحات وارده فوت و راننده نیز مجروح شده است.

این مقام انتظامی افزود: برابر اعلام کارشناسان پلیس‌راه علت این تصادف هم بی احتیاطی راننده پراید و برخورد از عقب به تریلی بوده است.

رئیس پلیس راه استان در پایان به همه شهروندان توصيه کرد: در هنگام رانندگي در محورهای فرعی سرعت مطئنه را رعايت و از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز، استفاده از تلفن همراه حين رانندگي، خستگي و خواب آلودگي خودداري کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری علامت گذاری شده اند *