اعتراض معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی به نام پتروشیمی #خراسان

اعتراض معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی به نام پتروشیمی خراسان

به گزارش بجنوردزیبا دکتر ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار بجنوردزیبا از اعتراض شدید به نام پتروشیمی استان خبر داد.

این مقام مسئول بیان داشت در حالی که این شرکت در استان خراسان شمالی قرار دارد چرا مدیران این شرکت نام شرکت پتروشیمی خراسان شمالی را پتروشیمی خراسان قرار داده اند.

۹ دیدگاه

1. باسلام بنده خودم از کارکنان شرکت پتروشیمیم عوض کردن نام پتروشیمی تاثیری برا استانمون نداره چون نود درصد شاغلین و نیروهای رسمی شرکت اکثرا از خراسان رضوی هستن و اگه قرار براعتراض باشد اول مدیران خراسان رو عوض کنید نام پتروشیمی خودش عوض میشود

• واقعا همینطوره... آلودگیش و منتش سر ماست، سودش واسه خراسان رضویه... با عوض کردن اسم شرکت، مشکلات حل نمیشه

2. با سلام و خسته نباشید.بنده از کارگران ساده این شرکت بودم به مدت 2سال و نیم برای این شرکت کار کردم 25 نفر دیگر نیز شرایطشان تقریبا مثل بنده بود.بعداز یک مدت اینها به ما گفتند چند روزی (20روز)کار نیست و به مرخصی بدون حقوق بروید.ماهم قبول کردیم یعنی چاره ایی نداشتیم دوباره بعد این تایم سر کار اومدیم و بعد چند ماه کار کردن دوباره گفتند چند روزی برید مرخصی بدون حقوق و دوباره بعد یه مدت برگشتیم بار سوم گفتند برید مرخصی بدون حقوف تا اطلاع ثانوی .بعد گذشت 32 روز تماس گرفتند که به شرکت مراجعه کنید ولی با مراجعه ما به درب ورودی حراثت کارتهای ورود مارا گرفتند و برگه های تصویه حساب دادند بعضی ها امضا کردند چند نفر مثل بنده امضا نکردیم و به اداره کار و بیمه رفتیم با مراجعه ما به این سازمان متوجه شدیم که یک کارگر بعد اخراج یا معلق از کار اگر ظرف مدت قانونی 31 روز اعتراضی نداشته باشد که اخراج شده به منظله این است که هیچ اعتراضی ندارید.این است مدیریت شرکتی که هیچ سودی که برای من شهروند ندارد کشاورزی ما را نابود مخزن اب سفرهای زیرزمینی را تمام و سودش نیز به جایی دیگر منتقل میشود.
    دیگی که برای من نمیجوشد سر سگ بجوشد.

3. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم .
    آقا به جان این که سر اسمش جروبحث کنین ببین داخلش چه خبره . پدر بنده ، با45سال سن ساعت 6صب میره ساعت 8شب میاد. آخرشم هشتمون گرو نهمونه ، تازه بعد از اتمام ساعت کار همش باید استرس اینو داشته باشه که این ماه حقوقو مزایاش کم میشه یا ماه بعد، که نتونیم قسط قرضامونو بدیم. آقایونی که سر اسمش بحث میکنن عاجزانه خواهش میکنم دست گارگرای این مجموعه جاهای دیگرو بگیرن .
    با تشکر از زحمات بی پایان شما.

4. استان ما کلی نیروهای ماهر در زمینه پتروشیمی دارد ولی همه بیکارند

5. حالا همه مشکلات حل شده گیر دادی به اسمش؟
    بیاید مشکلات کارگرا و قراردادهاشون و حل کنید اگه مردین!

6. بنده یکی از کارکنان پتروشیمی خراسان هستم، با عوض کردن اسن، مشکلی حل نمیشه، بیشتر از ۹۰٪ کارکنان رسمی و حتی قرداد مستقیم با شرکت، غیر بومی هستن، اگه اعتراضی هست باید به این مورد اعتراض شه

7. بله درسته اقای ابراهیمی بعد ۲۲سال هم تازه فهمیدید جای تقدیر و تشکر داره عزیز برادر تا حالا که شما و امثال شما ها که خواب نبودید
    احسنت به اقا حسین که واقعیت رو گفته مگه از زبان هم شهریهای خودمون بشنویم بابا شما به اصطلاح مسول که فقط و فقط در حد واحد ایبسلین صحبت میکنید که بنظرمم این هم ممکنه چند تا صورت داشته باشه
    اینجا از همه جای ایران کار میکنن جز عزیزان همشهری حالا تو یه همچین شرایطی اگه در یه استان دیگه باسه عمرا که بتونید کار بدن به ایبها ولی الحمدالله اینجاسرزمین به گفته یکی از مسولین رده بالا این شهر نعمت و شهر ابراهیم زمان ببینید چند نفر مهندس یا تکنسین بجنوردی در پتروشیمی جدیدا به استخدام در امده اند اینکه چند تا کارگر روزمزد از روستاهای اطراف جهت چند روز مشغول بکار میشن فقط یه ترفند قدیمیه که فک کنم شما اینو هم متوجه نشدید حالا اسم پتروشیمی خراسان حتی پتروشمی رضوی بشه ایرادی نیست
    ایراد در بی مهری به همشهریان از جانب شما مسولین و بقیه همکارانتونه
    لطفا بذارید اسمش و هر چه میخان بذارن توفیقی برای جامعه بیکار این شهر نداره
    لطفا به نیروهای کار در شهرهای دیگه و استانهای دیگه بیندازید بعد خواستید استعفا دهید چون باید سرتون بندازید پایین
    شرمنده رک راست نوشتم

8. با سلام
    به نظر بنده ضعف در مدیریت نیرو های انسانی ، در کل کشور همیشه مشکل آفرین هست
    نیروی این استان مجبور میشود برای تامین زندگی به استان دیگر مهاجرت کند و حتی ساکنین استان مجاور اجبار به حضور در استان ما خواهد بود ، مشکل مسکن جهت اقامت ، هزینه رفت و آمد و خطرات آن ، همچنین دور بودن از خانواده و کم شدن صله رحم و سایر مشکلات اجتماعی و خانوادگی از جمله به وجود آمدن انواع فساد های جامعه ، همه و همه ....
    آیا میشود از سر منشاء مدیریت کرد تا هزینه های آنچنانی مشکلات پس از آن متحمل نشد.
    آیا متخصص در استان وجود ندارد؟؟
    پیشنهاد : آیا نمی‌شود از محل همان جبران مشکلات خسارت های طبیعی - محیطی پتروشیمی ، به فکر تاسیس دبیرستان و آموزشگاه بود و متخصص آموزش داد تا حداقل نسل بعدی بومی باشند.
    یا بازهم هر دانش آموز به اصطلاح زرنگ و باهوش به سمت رشته های ریاضی و تجربی هدایت شوند و شاگردان به اصطلاح ضعیف حتما به رشته های انسانی و یا هنرستان سوق دهیم و مسلما نسل بعدی مدیران و کارآفرین هایی خواهیم داشت که در غربالگری نظام آموزشی جزء دانش آموزان تنبل و درس نخون معرفی شده اند .
    پیشنهاد : آیا وقت استعداد یابی فرا نرسیده ، آیا هنوز علم روانشناسی و شخصیت شناسی پیشرفت نداشته
    فکر کنم هنوز ما بلد نیستیم .....

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری علامت گذاری شده اند *